Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Попівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 25867792) був реорганізований і увійшов до складу Новосанжарської громади

рішення

(на місцевості).

Відповідно до ст..12, 118,121,123,151, п.12 розділ 10 Перехідних положень Земельного Кодексу України, Закону України «Про землеустрій»,  «Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 року № 677, сесія сільської ради вирішила:

1. Надати дозвіл громадянці Ященко Вірі Іванівні, жительці с. Попове Новосанжарського району Полтавської області, на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  орієнтовною площею 0,35 га (в т.ч. для ведення особистого селянського господарства (рілля) – 0,35 га.), розташованої за адресою вул. Садова буд.18 с. Попове, Новосанжарського району  на території Попівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області з подальшим наданням її у власність.

(на місцевості).

1. Надати дозвіл громадянину Ященко Віктору Павловичу, жителю с. Попове Новосанжарського району  Полтавської області, на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  орієнтовною площею 0,25 га (в т.ч. для обслуговування житлового будинку – 0,25 га.), розташованої за адресою вул.. Садова буд.18,  с. Попове, Новосанжарського району  на території Попівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області з подальшим наданням її у власність.

Сільський голова                                       Т.О.Марик

(на місцевості).

1. Надати дозвіл громадянину Брижань Денису Володимировичу, жителю с. Попове Новосанжарського району  Полтавської області, на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  орієнтовною площею 0,60 га (в т.ч. ведення особистого селянського господарства – 0,60 га.), розташованої за адресою вул.. Шкільна буд.26,  с. Попове, Новосанжарського району  на території Попівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області з подальшим наданням її у власність.

(на місцевості).

1. Надати дозвіл громадянці Вовк Катерині Борисівні, жительці с. Попове Новосанжарського району Полтавської області, на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  орієнтовною площею 1,35 га (в т.ч.  для ведення особистого селянського господарства (рілля) – 1,35 га.), розташованої за адресою с. Попове, Новосанжарського району  на території Попівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області з подальшим наданням її у власність.

(на місцевості).

1. Надати дозвіл громадянці Ползняковій Ларисі Григорівні, жительці с. Попове Новосанжарського району Полтавської області, на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  орієнтовною площею 0,59 га (в т.ч. для обслуговування житлового будинку – 0,25 га., для ведення особистого селянського господарства (рілля) – 0,34 га.), розташованої за адресою вул. Шкільна буд.16 с. Попове, Новосанжарського району  на території Попівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області з подальшим наданням її у власність.

Сільський голова                                       Т.О.Марик

(на місцевості).

1. Надати дозвіл громадянці Гордецькій Катерині Іванівні, жительці с. Попове Новосанжарського району Полтавської області, на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  орієнтовною площею 1,14 га (в т.ч. для обслуговування житлового будинку – 0,25 га., для ведення особистого селянського господарства (рілля) – 0,89 га.), розташованої за адресою вул. Садова буд.20 с. Попове, Новосанжарського району  на території Попівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області з подальшим наданням її у власність.

Про вилучення земельної ділянки

Заслухавши заяву громадянина Дяченко Олександра Миколайовича, жителя с. Попове Новосанжарського району Полтавської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, сесія сільської ради вирішила:

1. Вилучити в громадянина Дяченко О.М. земельну ділянку розміром 0,60 га. для ведення особистого селянського господарства.
  2. Внести зміни в облікову документацію.

Сільський голова                                Т.О.Марик

Від 08 серпня 2017року

Про надання висновків щодо передачі у власність

Земельної ділянки в розмірі земельної частки (паю)

Для ведення товарного сільськогосподарського

Виробництва.

Розглянувши заяву громадянина Карпович Анатолія Григоровича, жителя м. Полтава, щодо надання висновку щодо передачі успадкованої земельної ділянки в розмірі земельної частки (паю) для ведення особистого селянського господарства та керуючись ст..12 Земельного Кодексу України, сесія сільської ради вирішила:

1. Надати висновок щодо передачі у власність успадкованої земельної ділянки в розмірі земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Земельна частка (пай) № 228 розміром 5,93 га.

Сільський голова                                     Т.О.Марик

ВИСНОВОК

Попівської сільської ради щодо передачі

у власність земельної ділянки в розмірі

земельної частки (паю) для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва.

Попівська сільська рада не заперечує щодо передачі у власність  успадкованої земельної ділянки в розмірі земельної частки (паю) згідно Проекту організації території земельних часток (паїв) в межах розпайованих земель бувшого КСП «Попівське» громадянину Карпович Анатолію Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Земельна ділянка № 228 розміром 5,93 га.

Сільський голова                               Т.О.Марик

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування