Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Попівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 25867792) був реорганізований і увійшов до складу Новосанжарської громади

Історична довідка Попівської сільської ради

Село Попове Новосанжарського району Полтавської області. Раніше село мало назву Пригарівка, землі належали багатієві Пригарі, а потім землі закупив Попов і село отримало назву Попове

Попівська сільська рада утворена в 2000 році.

Населення сільської ради станом на 01.01.2017 року - 265 чоловік.

Діти дошкільного віку - 15.

Учнівська молодь – 30.

Пенсіонерів - 60.

Найстаріша жителька села – Чернявська Ганна Іллівна, 18.09.1926 р. народження (90 років).

До складу сільської ради входить с. Бечеве, яке знаходиться на відстані 2,5 км від сільської ради.

Відстань до районного центру - 27 км.

Територія сільської ради складає: 2356,91 га.

Площа населених пунктів сільської ради: 302,9 га.

Найбільший орендар земельних часток (паїв ) ФГ «Козубівське» -голова Михайло Васильович Васюта.

На території сільської ради працює дві торгові точки.

Фельдшерсько-акушерський пункт – завідуюча Білоцерківець Світлана Степанівна.

Сільський клуб – завідуючий Вовк Юрій Сергійович.

Попівська сільська рада – голова Марик Тамара Олексіївна.

Стадіон.

Меморіальний комплекс.

Пам’ятник жертвам голодомору.

Капличка Святителя Василія Великого –Побудована в пам'ять героїв «Небесної сотні» та всіх загиблих героїв, які віддали своє життя за волю та незалежність України. (серпень 2014 року).

В селі Попове є три ставки, в с. Бечеве - 2.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування