Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Попівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 25867792) був реорганізований і увійшов до складу Новосанжарської громади

Звіт сільського голови

Додаток до рішення
одинадцятої сесії сьомого скликання
Від 20 грудня 2017 року.

ДОПОВІДЬ
Сільського голови Марик Тамари Олексіївни
Про підведення підсумків роботи за 2016 рік.

За рік що минув, я вважаю що ми попрацювали непогано.

Програма соціально-економічного розвитку села виконана приблизно на 80%, але як ви розумієте все залежить від спонсорської допомоги. Таких результатів ми добились дякуючи спонсору Васюті Михайлу Васильовичу.

Було проведено велику роботу по благоустрою села:

• на в’їзді в село було посаджено парк із 50 дерев (дуби,клени,липи);

• парк біля приміщення сільської ради із 35 сосен і 7 беріз;

• посадили яблунево –грушевий сад біля приміщення сільської ради;

• вирубали чагарники в яру, де посадили каштани, липи, яблуні, поставили «Альтанку», столики і лавочки;

• впорядкували шість клумб на яких посадили 20 кущів троянд, однорічні і багаторічні квіти;

• вирубали чагарники та викопали ями для сміття на двох кладовищах;

• віднайшли та привели до належного вигляду три місця спільного захоронення жертв голодомору;

• вивезли несанкціоноване сміттєзвалище;

• провели косметичний ремонт меморіального комплексу;

• провели побілку клумб, бордюр, дерев

• на двох кладовищах розчистили територію спільного захоронення жертв голодомору, встановили пам»ятні знаки.

• Зробили допоміжне освітлення для місця відпочинку в центрі села.

Активно проводилася робота по скошуванню бур’янів, відновили вуличне освітлення.

В селі працює сільський клуб, де є бібліотека та ігрові зали. місце відпочинку в центрі села біля магазину та біля ставка.

В цьому році було відновлено проект водопостачання і зараз у нас є обслуговуючий кооператив «Попове», який діє самостійно.

На протязі року проводились свята: Нового року, Міжнародного жіночого дня 8 березня, День Перемоги, День захисту дітей, Івана купала, День села.

На проведення свят кошти з бюджету сільської ради не виділялися. Всі свята організовувались виконавчим комітетом сільської ради та завідуючим сільським клубом за рахунок коштів спонсорів.

Що стосується дисципліни депутатів, то на сесіях одні і ті ж обличчя.

Хотілось би , щоб депутатський корпус приймав активну участь у громадському житті села. До працівників органу місцевого самоврядування не має ні професійних ні дисциплінарних зауважень. Кожен працівник робив свою роботу відповідально і вчасно. Двоє працівників сільської ради з нагоди свята місцевого самоврядування були нагороджені Почесною грамотою адміністрації та Подякую районної ради.

Від імені Попівської територіальної громади Васюті Михайлу Васильовичу було вручено подяку до свята закінчення сільськогосподарського року.

Сільський голова                                         Т.О. Марик

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування